لوگو Asp .Net Core

ASP.Net Core Runtime

نرم افزار یکپارچه مبین بر روی پلتفرم Asp.net Core توسعه داده شده است. بنابراین بایستی به عنوان یکی از پیش نیاز های نصب و اجرای نرم افزار مبین نسخه Runtime این پلتفرم را دانلود و فقط بر روی سرور میزبان نصب نمایید. ما همواره سعی بر این داشته ایم که کاملاً همگام با آخرین نسخه ارائه شده از طرف مایکروسافت سیستم یکپارچه مبین را بروزرسانی و ارائه نماییم. از طریق لینک زیر می توانید اقدام به دانلود مستقیم نسخه مورد نیاز این پلتفرم از سایت مایکروسافت نمایید.

دانلود ASP.Net Core Runtime

لوگو SQL Server

SQL Server

پایگاه داده سیستم یکپارچه مبین بر روی DBMS محبوب و پر طرفدار مایکروسافت قرار گرفته است. همانطور که مطلع هستید این نرم افزار به صورت پیوسته از طرف مایکروسافت توسعه داده شده و پشتیبانی می شود. برای اجرای نرم افزار بایستی حداقل نسخه ۲۰۱۴ از SQL نصب گردیده باشد، که می توانید از سایت های مختلف اقدام به دانلود یا خریداری آن نمایید. همچنین از طریق لینک زیر نیز می توانید نسخه کامل، مورد استفاده و تست شده توسط تیم فنی ایده پردازان نوین را دانلود نمایید.

دانلود SQL Server 2014

لوگو Microsoft Office

Microsoft Office

در سیستم یکپارچه مبین، در چاپ گزارشات از سرویس های نرم افزار Word استفاده شده است. البته لازم به توضیح است که این مجموعه باید بر روی سرور نصب شود و برای کلاینت ها و کاربران تحت موبایل هیچگونه محدودیت و یا مشکلی وجود نخواهد داشت. شما می توانید از سایت های مختلف اقدام به دانلود یا خریداری این نرم افزار نمایید. همچنین از طریق لینک زیر نیز می توانید نسخه کامل، مورد استفاده و تست شده توسط تیم فنی ایده پردازان نوین را دانلود نمایید.

دانلود Microsoft Office

لوگو Anydesk

Anydesk

یکی از روش های پشتیبانی نرم افزار یکپارچه مبین، بصورت ارتباط اینترنتی ارائه می گردد. نرم افزار های متعددی امکان برقراری این ارتباط را فراهم می نمایند. یکی از نرم افزار های کم حجم و کاربرپسند در حال حاضر، نرم افزار Anydesk می باشد که باید بر روی کامپیوتر هردو طرف نصب گردد. از طریق لینک زیر می توانید نسخه تست شده توسط تیم ایده پردازان نوین را دانلود و نصب نمایید.

دانلود Anydesk

لوگو UltraViewer

UltraViewer

یکی از روش های پشتیبانی نرم افزار یکپارچه مبین، بصورت ارتباط اینترنتی ارائه می گردد. نرم افزار های متعددی امکان برقراری این ارتباط را فراهم می نمایند. یکی از نرم افزار های کم حجم و کاربرپسند در حال حاضر، نرم افزار UltraViewer می باشد که باید بر روی کامپیوتر هردو طرف نصب گردد. از طریق لینک زیر می توانید نسخه تست شده توسط تیم ایده پردازان نوین را دانلود و نصب نمایید.

دانلود UltraViewer